Форма обратной связи Заява на підключення Закрыть
Інформація: (096)650-44-40
Тех. підтримка: (066)783-46-50
E-mail: support@hause.net.ua
Через Інтернет | Через Термінали

Оплата Послуг


iBOX

Термінали iBOX

Оплата через термінали iBox - це один з найшвидших та комфортних засобів здійснення платежів. iBox - це лідер ринку платіжних терміналів України.

Інформацію про послугу iBox ви можете отримати в службі підтримки клієнтів компанії iBox за телефоном 0 800 300 102 або на сайті www.ibox.ua


Карты пополнения

Термінали TYME

За допомогою TYME можно сплатити послуги більш ніж 450 компаній-провайдерів: від мобильного зв'язку і ЖКП до банківських кредитів. Тепер в числі цих сервісів і компанія HauseNET.


Банк24

Термінали City 24

City 24 це зручний та доступний метод сплати послуг більш ніж 1000 провайдерів.

Можливість обробки банківських переказів і депозитів, детальна статистика рахунку та перекази з мобільного телефону - це лише невелика порція сервісів City 24.

Інформацію про найближчі термінали та інструкцію з користування ви можете знайти на сайті City 24.


iBOX

Термінали Easypay

Easypay дозволяє сплатити широкий спектр послуг з допомогою карток Visa, Mastercard а також банківських перерахунків.

Оплата онлайн - це необхідний і популярний у багатомільйонної аудиторії Інтернету сервіс, який дозволить Вам поповнити рахунок Київстар, поповнити рахунок МТС, поповнити банківську карту і сплатити комунальні послуги через Інтернет та мережу терміналів.

Інструкції до сплати та правову інформацію сервісу Easypay ви можете знайти на сайті easypay.ua


24nonStop

Термінали 24nonStop

Система «24nonStop» дозволяє організувати пряме поповнення мобільного зв'язку, інтернета, IP-телефонії, інтернет-грошей, кабельного телебачення, страхування, комунальних платежів та багатьох інших сервісів.

Важливо, що існує можливість оплати різних послуг в одному місці, адже термінали самообслуговування зазвичай встановлюють у місцях великої відвідуваності: магазинах, навчальних закладах, державних організаціях і навіть на вулицях. Це означає, що кожна людина, переміщаючись по місту, неодноразово може зустріти цей автомат і має можливість не замислюватися, де б, наприклад, знайти найближчий пункт продажу карток поповнення мобільного рахунку, і як би не запізнитися до його закриття, щоб не залишитися без зв'язку до наступного ранку. Картки оплати мобільного зв'язку відходять у минуле, тому заощаджуючи час, все більше користувачів віддає перевагу автоматам самообслуговування.